kategoria: Praca » Dam

Referent ds. administracyjno-finansowych

W BERKER DOMINIS Sp. z o.o. zajmujemy się marketingiem personalnym oraz rekrutacją pracowników i firm podwykonawczych.

Aktualnie poszukujemy do naszego Zespołu
Referenta ds. administracyjno-finansowych

Miejsce pracy: Ostrołęka

Główne zadania:
• Wystawianie i opisywanie faktur
• Kontrola spływu należności, wystawianie wezwań, kontakty z klientami
• Ewidencja sprzedaży
• Prowadzenie zakupów firmowych
• Prowadzenie korespondencji, obsługa poczty elektronicznej i odbieranie telefonu
• Załatwianie bieżących spraw związanych z funkcjonowaniem firmy
• Bieżąca obsługa sekretariatu

Oczekujemy:
• Umiejętności pracy z wieloma zadaniami jednocześnie
• Dokładności, rzetelności, chęci do pracy
• Dobrej znajomości podstawowych funkcji w Excelu
• Doświadczenia na podobnym stanowisku (nie jest to warunek konieczny, ale mile widziany)
• Wykształcenia wyższego (mogą być też osoby w trakcie studiów)

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Stabilne zatrudnienie
• Pracę w koleżeńskiej atmosferze, w niewielkim, sympatycznym zespole

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres e-mail: jg@berkerdominis.com

jg@ pokaż
Wyświetleń :352