kategoria: Praca » Dam

Referent ds. administracyjno-finansowych

W BERKER DOMINIS Sp. z o.o. zajmujemy się marketingiem personalnym oraz rekrutacją pracowników i firm podwykonawczych. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas czegoś więcej, zajrzyj na nasze strony www.berkerdominis.com lub www.pracownicybudowlani.pl

Aktualnie poszukujemy do naszego Zespołu
Referenta ds. administracyjno-finansowych

Miejsce pracy: Ostrołęka

Główne zadania:
•    Wystawianie i opisywanie faktur
•    Kontrola spływu należności, wystawianie wezwań, kontakty z klientami
•    Ewidencja sprzedaży
•    Prowadzenie zakupów firmowych
•    Prowadzenie korespondencji, obsługa poczty elektronicznej i odbieranie telefonu
•    Załatwianie bieżących spraw związanych z funkcjonowaniem firmy
•    Bieżąca obsługa sekretariatu

Oczekujemy:
•    Umiejętności pracy z wieloma zadaniami jednocześnie
•    Dokładności, rzetelności, chęci do pracy
•    Dobrej znajomości podstawowych funkcji w Excelu
•    Doświadczenia na podobnym stanowisku (nie jest to warunek konieczny, ale mile widziany)
•    Wykształcenia wyższego (mogą być też osoby w trakcie studiów)

Oferujemy:
•    Umowę o pracę
•    Stabilne zatrudnienie
•    Pracę w koleżeńskiej atmosferze, w niewielkim, sympatycznym zespole

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres e-mail: jg@berkerdominis.com

jg@ pokaż
Wyświetleń :589