kategoria: Praca » Dam

Przedstawiciel Handlowy, mazowieckie

MeritGen - ogólnopolska firma zajmująca się dystrybucją nasienia buhajów. Buhaje z naszej oferty są starannie wyselekcjonowane pod względem wartości hodowlanych co pozwala nam spełniać wysokie wymagania i zróżnicowane potrzeby hodowców.

Do naszego zespołu poszukujemy: Przedstawiciela Handlowego

Miejsce pracy: woj. mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie klientów w regionie

  • współpraca z dotychczasowymi klientami

  • obsługa zamówień i realizacja planów

  • doradztwo w zakresie genetyki bydła mlecznego

  • reprezentowanie firmy na targach i imprezach rolniczych

Wymagamy:

  • wykształcenie zootechniczne bądź doświadczenie rolnicze – mile widziane

  • wiedza z zakresu hodowli bydła

  • ambicja i determinacja w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów

  • energia i pozytywne nastawienie do życia

  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę indywidualne ścieżki kariery

  • dofinansowanie do szkoleń

  • atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa + premia )

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • narzędzia pracy ( telefon, samochód )

Telefon :
660XXXXXX pokaż
bydlo@ pokaż
Wyświetleń :44