kategoria: Praca » Dam

Przedstawiciel handlowy branża AGRO

Wyróżnia Cię komunikatywność, otwartość, lubisz pracę z ludźmi? Praca w zgranym zespole czeka na CIEBIE?

DOŁĄCZ DO NAS

Bądź kreatywny i sprawdź się na stanowisku:

➖Przedstawiciel handlowy branża AGRO➖

MIEJSCE PRACY:
(powiat mławski, ciechanowski)

TWOJE OBOWIĄZKI TO:
- sprzedaż pasz, koncentratów, premiksów i innych produktów ( Sprzedawca dowozi do klientów towar w wyznaczonym terenie, według wyznaczonej każdego dnia trasy)

- rozwój kontaktów z klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

- doradztwo żywieniowe i opieka nad klientami,

- dbanie o wizerunek firmy

WYMAGANIA:

- samodzielność i zaangażowanie w działaniu,

- umiejętności nawiązywanie nowych kontaktów handlowych,

- umiejętność organizacji pracy własnej,

- doświadczenie handlowe w branży związanej z rolnictwem,

- prawa jazdy kat. B.

OFERUJEMY:
- pracę w dynamicznym zespole
- możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia handlowe i produktowe )
- umowę o pracę
- stabilne i atrakcyjne warunki wynagrodzenia
- niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)

Jeżeli jesteś zainteresowany/a naszą ofertę pracy prześlij nam swoje CV pod adres e-mail:

rekrutacja@zielinskiagro.pl,

w tytule maila proszę wpisać Mobilny specjalista sprzedaży + imię i nazwisko

CZEKAMY NA CIEBIE!!

Lokalizacja:
Telefon :
509XXXXXX pokaż
rekrutacja@ pokaż
Wyświetleń :68