kategoria: Praca » Dam

Przedstawiciel Handlowy - Browar Rzemieślniczy Balans

W związku z rozwojem Naszej Firmy "Browar Rzemieślniczy BALANS Dorota Topa"
zatrudnimy osobę do zasilenia sił sprzedaży, a mianowicie "Regionalnego Przedstawiciela Handlowego"!

Twój zakres obowiązków
-aktywne rozwijanie sieci odbiorców hurtowych i detalicznych,
-rozwijanie potencjału obecnych klientów,
-wizyty u klientów – sprzedażowe, monitorujące, związane ze wspólną promocją,
-tworzenie pozytywnego wizerunku Browaru,
-raportowanie działań sprzedażowych,
-reprezentowanie Browaru na targach i festiwalach.

Nasze wymagania
-doświadczenie na stanowisku Przedstawiciel Handlowy,
-znajomość sektora FMCG oraz branży HoReCa,
-determinacja i ukierunkowanie na osiąganie celów sprzedażowych,
-umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
-odpowiedzialność i rzetelność,
-znajomość języka angielskiego,
-czynne prawo jazdy kategorii B,
-mile widziana znajomość rynku piwa rzemieślniczego,
-doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego w branży piwnej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy
-możliwość rozwoju zawodowego,
-możliwość współtworzenia browaru rzemieślniczego,
-przyjacielską atmosferę pracy,
-narzędzia niezbędne do pracy,
-atrakcyjny system wynagrodzenia, którego wysokość zależeć będzie od Twojego doświadczenia,
-dowolną formę zatrudnienia.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres : biuro@browar-balans.pl
Prosimy o dołączenie klauzuli RODO: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "Browar Rzemieślniczy BALANS Dorota Topa"  w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Informujemy, że odezwiemy się do wybranych kandydatów.

biuro@ pokaż
Wyświetleń :60