Projektant linii energetycznych SN / Nn (napowietrznych i wnętrzowych)

ZAKŁAD ROBÓT ELEKTROENERGETYCZNYCH ENBUD STANISŁAW SAMSEL
zatrudni osobę na stanowisko:
Projektant linii energetycznych SN / Nn (napowietrznych i kablowych)
Praca stacjonarna w biurze w Ostrołęce

Zakres obowiązków:
•    Wykonywanie kosztorysów ofertowych oraz powykonawczych
•    Opracowywanie dokumentacji technicznej zgodnie z przepisami budowlanymi i zasadami wiedzy technicznej
•    Udział w wizjach lokalnych
•    Nadzór nad realizacją prac
•    Współpraca z pracowniami branżowymi
•    Wykonywanie powierzonych zadań
Wymagania:
•    Ukończone lub w trakcie (studnia niestacjonarne) wyższe studia techniczne w specjalności elektroenergetyki albo konstrukcji budowlanych
•    Znajomość prawa budowlanego, warunków technicznych i norm konstrukcyjnych
•    Znajomość narzędzi wspomagających projektowanie (m.in. AutoCAD, BIK, programów z pakietu MS Office)
•    Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
•    Odpowiedzialność i sumienność

Oferujemy:
•    Stabilną pracę
•    Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i powierzonych zadań
•    Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach branżowych
•    Zatrudnienie w przyjaznym i ambitnym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres
praca@enbud.biz
W tytule prosimy podać swoje imię i nazwisko z dopiskiem REKRUTACJA
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie na swoim CV klauzuli o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

praca@ pokaż
Wyświetleń :32