kategoria: Praca » Dam

Projektant

Projektant

Zajmujemy się usługami w zakresie projektowania, wykonawstwa sieci i instalacji sanitarnych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko PROJEKTANT.

Zakres obowiązków:
- Sporządzanie projektów w branży sanitarnej.
- Optymalizacja rozwiązań projektowych.
- Nadzór nad sporządzanymi projektami w trakcie ich realizacji.
- Nadzór nad pracą Asystentów.
- Uczestnictwo w procedurach formalno-prawnych.

Wymagania:
- Uprawnienia projektowe bez ograniczeń.
- Doświadczenie w projektowaniu sieci i przyłączy gazowych.
- Wykształcenie wyższe techniczne - kierunek Inżynieria Środowiska lub pokrewne.
- Znajomość AutoCAD.
- Umiejętność pracy w zespole.
- Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
- Prawo jazdy, kat. B.

Oferujemy:
- Atrakcyjne warunki współpracy oraz stabilne zatrudnienie.
- Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
- Pracę w młodym zespole.
- Formę zatrudnienia zgodną z preferencjami kandydata.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:
rekrutacja@mserwis24.pl

rekrutacja@ pokaż
Wyświetleń :41