kategoria: Praca » Dam

Projektant

Projektant

Zajmujemy się usługami w zakresie projektowania, wykonawstwa sieci i instalacji sanitarnych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko PROJEKTANT.

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie projektów w branży sanitarnej.
  • Optymalizacja rozwiązań projektowych.
  • Nadzór nad sporządzanymi projektami w trakcie ich realizacji.
  • Nadzór nad pracą Asystentów.
  • Uczestnictwo w procedurach formalno-prawnych.

Wymagania:

  • Uprawnienia projektowe bez ograniczeń.
  • Doświadczenie w projektowaniu sieci i przyłączy gazowych.
  • Wykształcenie wyższe techniczne – kierunek Inżynieria Środowiska.
  • Znajomość AutoCAD.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Prawo jazdy, kat. B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki współpracy oraz stabilne zatrudnienie.
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
  • Pracę w młodym zespole.
  • Formę zatrudnienia zgodną z preferencjami kandydata.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-maila:
rekrutacja@mserwis24.pl

Telefon :
881XXXXXX pokaż
rekrutacja@ pokaż
Wyświetleń :76