kategoria: Praca » Dam

Programista

Programista

ZURAD Sp. z o.o. należąca do Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A. (PGZ S.A.) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko

Programista

Zakres obowiązków:

- tworzenie kodów w językach programowania wysokiego poziomu,

- uruchamianie i testowanie kodów,

- tworzenie i uaktualnianie dokumentacji technicznej,

- aktywne uczestnictwo w projektach.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe - inżynier informatyk,

- umiejętność programowania w C, C++, C#,

- znajomość specyfiki programowania w systemach Windows,

- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będzie:

- znajomość cyfrowego przetwarzania sygnałów,

- umiejętność programowania pod systemy Linux i Android,

- znajomość platform AVR, ARM,

- znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji,

- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- stabilną pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- możliwość podejmowania ciekawych wyzwań i pogłębiania wiedzy,

- przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy,

- dostęp do benefitów pracowniczych.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych (do pobrania na stronie www.zurad.com.pl zakładka: Kariera-Ogłoszenia o pracę).

Lokalizacja:
Telefon :
296XXXXXX pokaż
praca@ pokaż
WWW :https://zurad.com.pl/
Wyświetleń :94