kategoria: Praca » Dam

Pracuj jako Opiekunka do Osób Starszych

Poszukujemy osób z podstawową znajomością języka niemieckiego do opieki nad podopieczną.

Miejsce pracy: Niemcy

  • Miejscowość – Mainz
  • Oferta wyjazdu – na 6 tygodni

Stan zdrowia:

- kłopoty ze wzrokiem

- cukrzyca

- demencja

- inkontynencja

Obowiązki opiekunki:

  • pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych
  • przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem diety
  • drobne prace domowe
  • robienie zakupów
  • dotrzymywanie towarzystwa

Pozostałe informacje:

  • wymagane doświadczenie w opiece nad osobą starszą (może być nad członkiem rodziny)
  • dom z ogrodem
  • w pobliżu sklep spożywczy

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki i legalną pracę;
  • składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej;

*Bezpieczny transport spod adresu zamieszkania Opiekunki pod drzwi Podopiecznego.

  • pełną organizację pobytu – transport, zakwaterowanie i wyżywienie;
  • jedną czytelną umowę;
  • dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERV);
  • kursy języka niemieckiego – od podstaw i doszkalające;
  • dedykowanego Opiekuna Kontraktu;
  • całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7;
  • sprawdzone i indywidualnie dobrane oferty pracy;
  • szybkie wyjazdy i elastyczne terminy;
  • kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki, udokumentowane certyfikatami.

Wybierając Promedica24, zyskujesz bezpieczeństwo i 24-godzinne wsparcie.

Jednocześnie informujemy, iż w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w Europie zapewniamy jak największe bezpieczeństwo dla Naszych Pracowników, a w związku z tym wprowadziliśmy:

  • przejazd do/ z Niemiec naszymi małymi Busami Firmowymi Promedica24- do 7 pasażerów
  • obowiązkową dezynfekcję busów
  • mierzenie temperatury każdemu pasażerowi przed przyjęciem na pokład
  • środki antybakteryjne dostępne dla każdego pasażera
  • przed wyjazdem przeprowadzamy wywiad z każdym pracowników dotyczący stanu zdrowia
  • każdy Opiekun Promedica24 ma legalną formę zatrudnienia i ubezpieczenie. W przypadku jakichkolwiek niepokojących dolegliwości ma możliwość korzystać z służby zdrowia w DE
  • gwarantujemy pełne wsparcie na każdym etapie pobytu w pracy poprzez kontakt z numerem alarmowym

Lokalizacja:
Telefon :
517XXXXXX pokaż
J.Markowska@ pokaż
Wyświetleń :115