kategoria: Praca » Dam

PRACOWNIK SERWISU SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Serwis MAN, oraz Autoryzowany Serwis IVECO
poszukuje pracownika na stanowisko: PRACOWNIK SERWISU SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Opis stanowiska:
• koordynowanie i organizacja pracy warsztatu w autoryzowanym serwisie samochodów ciężarowych,
• zarządzanie grupą mechaników
• stały nadzór nad bieżącymi naprawami
• kontrolowanie jakości wykonywanych napraw przez mechaników,
• wypełnianie dokumentacji serwisowej

Wymagania:
• mile widziane wykształcenie kierunkowe techniczne
• prawo jazdy kat C
• umiejętność zarządzania zespołem

Oferujemy:
• zatrudnienie na etat w oparciu umowy o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• wsparcie merytoryczne
• pracę w doświadczonym, dynamicznym i otwartym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: rekrutacja@targor-truck.pl z dopiskiem "Pracownik serwisu samochodów ciężarowych" bądź kontakt pod numerem telefonu: 797 365 385.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych udostępnionych przeze mnie dobrowolnie w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Administratora danych osobowych tj. TARGOR-TRUCK Sp. z o.o. Ławy 97 07-411 Rzekuń, NIP: 758-20-45-405 ("TARGOR-TRUCK") w odpowiedzi na zamieszczone przez TARGOR-TRUCK ogłoszenie na podstawie art. 6 pkt. 1 ust. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE".
Telefon :
797XXXXXX pokaż
rekrutacja@ pokaż
Wyświetleń :85