kategoria: Praca » Dam

Pracownik produkcji - Starglass

Duża, stabilna firma z Ostrołęki – Starglass Ltd  Sp. z o.o. w związku z otwarciem nowej linii produkcyjnej poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Jeśli chcesz pracować stacjonarnie, bez delegacji i na stałe – skontaktuj się z nami!

Miejsce pracy: Ostrołęka

OFERUJEMY:

- stałe i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia,

- pracę dwuzmianową, od poniedziałku do piątku (soboty sporadycznie),

- pracę w zgranym zespole i przyjazną atmosferę.

ZADANIA:

- praca na linii produkcyjnej przy produkcji szyb zespolonych (możliwość przyuczenia).

WYMAGANIA:

- chęć do pracy, rzetelność i punktualność,

- zatrudnimy osoby z doświadczeniem i BEZ DOŚWIADCZENIA – liczą się chęci do pracy.

Prosimy o składanie CV na adres: at@pracownicybudowlani.pl

KRAZ: 13 471

Telefon :
798 XXX XXX pokaż
at@ pokaż
Wyświetleń :240