kategoria: Praca » Dam

Pracownik produkcji

Założona w 1918 roku NSG Group, której częścią jest firma Pilkington IGP Sp. z o.o., to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. Jesteśmy liderem w dziedzinie innowacyjnych i wysokoefektywnych rozwiązań dla globalnych rynków, realizując je w zgodzie z naszą polityką społecznej odpowiedzialności i dbałości o środowisko naturalne.

Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowego zespołu i z dumą realizować założenia Grupy, tworząc bezpieczne i przyjazne środowisko pracy – nasza oferta jest dla Ciebie!

Obecnie do Pilkington IGP Sp. z o.o. w Ostrołęce poszukujemy Kandydatek / Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Ostrołęka

OMPS/OST

(praca w systemie 3 zmianowym)

06.00-14.00 | 14.00-22.00 | 22.00-06.00

Zadania:

·         Prace produkcyjne przy produkcji szyb zespolonych

·         Obsługa linii produkcyjnej

·         Obsługa maszyn i urządzeń

·         Wstępna kontrola jakości na etapie produkcji

·         Dbanie o czystość na stanowisku pracy

Jasne zasady:

·         Umowa o pracę bez pośredników

·         3 zmianowy system pracy

·         System wzrostu wynagrodzenia powiązany ze wzrostem doświadczenia

·         Wynagrodzenie: stawka godzinowa + premia miesięczna + dodatki

·         Możliwość rozwoju zawodowego

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         Bezpieczeństwo pracy w nowoczesnym zakładzie

·         Bezpieczną odzież roboczą oraz niezbędne narzędzia

·         Wsparcie opiekuna podczas okresu wdrożenia

·         Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego

Benefity:

·         Miesięczny dodatek frekwencyjny

·         Dofinansowanie do wczasów

·         Miesięczny ekwiwalent za pranie

·         Karta multisport dla Ciebie i rodziny

·         Opieka medyczna dla Ciebie i rodziny

·         Ubezpieczenie Grupowe na Życie dla Ciebie i rodziny

·         Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez firmę

·         Dostęp do Kasy zapomogowo-pożyczkowej dla pracowników

·         Nagrody jubileuszowe co 5 lat stażu pracy

·         Dodatek świąteczny w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

·         Dostęp do darmowej platformy do nauki języków obcych

·         Dofinansowanie do nauki języków obcych

·         Dofinansowanie do studiów/kursów

·         Dofinansowanie do okularów korekcyjnych

·         Możliwość uzyskania uprawnień

·         Program rekomendacji pracowników

Wymagania:

·         Zaangażowanie, samodyscyplina oraz poważny stosunek do wykonywanej pracy

·         Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, punktualność

·         Umiejętność pracy w zespole

·         Mile widziane uprawnienia obsługi wózka widłowego

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji na adres email: igp. ostroleka@pl.nsg.com

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami

Prosimy o dołączenie oświadczenia o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pilkington IGP Sp. z o.o., ul. Portowa 24, 27-600 Sandomierz dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Pracownik produkcji, w zakresie informacji zawartych w CV oraz pozostałych dokumentach, które przedkładam. Jest mi wiadome, że: podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne; zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie; wycofanie udzielonej przeze mnie zgody nie wypłynie na zgodność przetwarzania z prawem, jakie miało miejsce przed wycofaniem zgody (wycofanie zgody nie powoduje skutków prawnych wstecz)”.

Polityka prywatności: www.pilkington.pl zakładka kariera

igp.ostroleka@ pokaż
WWW :https://www.nsg.com
Wyświetleń :311