kategoria: Praca » Dam

Pracownik ogólnobudowlany – Niemcy

Rodzinna firma budowlana istniejąca od 2002 roku zajmująca się budownictwem mieszkaniowym prywatnym i przemysłowym, poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik ogólnobudowlany

Miejsce pracy: Niemcy- Ingersheim

Zadania: Prace budowlane, monterskie, stany surowe

Nasze wymagania:

·         Doświadczenie w pracach ciesielskich, zbrojarskich i murarskich,

·         Czytanie planów technicznych,

·         Prawo jazdy kategorii B,

·         Zaangażowanie i chęć do pracy,

·         Znajomość języka niemieckiego (warunek niekonieczny).

Firma gwarantuje:

·         Stabilne i stałe zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,

·         Atrakcyjne wynagrodzenie,

·         Pracę maksymalnie 10 godzin,

·         Przejazdy na terenie Niemiec,

·         Odzież i narzędzia do pracy.

Po więcej informacji zapraszam pod numerem telefonu 537 504 404. Napisz SMS o treści „Niemcy”. Oddzwonię!

KRAZ 13 471

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Telefon :
537 XXX XXX pokaż
kl@ pokaż
Wyświetleń :33