Pracownik ogólnobudowlany- darmowa kwatera i pełne wyżywienie

Firma specjalizująca się w pracach geotechnicznych- rozpoznawaniu podłoża gruntowego, projektowaniu oraz specjalistycznych robotach geotechnicznych poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik ogólnobudowlany / pomocnik

Realizacje: rozwiązania projektowe oraz wykonawcze z zakresu geotechniki

Zadania: Prace palowe, prace przy pompie do betonu

Miejsce pracy: Cała Polska

Start pracy: od zaraz

Zapewnimy:

·         Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

·         Pracę od poniedziałku do piątku

·         Zakwaterowanie, pełne wyżywienie oraz dodatek kilometrowy

·         Stałe zatrudnienie

·         Odzież oraz narzędzia

·         Wysokość wynagrodzenia 24zł – 28zł brutto/h

Wymagamy:

·         Zaangażowania oraz chęci do pracy

·         Doświadczenia w pracach ogólnobudowlanych

·         Chęci stałej współpracy oraz gotowości do pracy w delegacji

Kontakt: Oliwia 502 267 530

Jeżeli nie odbieram – napisz SMS „PRACA” – oddzwonię!

KRAZ 13 471

Telefon :
502 XXX XXX pokaż
os@ pokaż
Wyświetleń :31