kategoria: Praca » Dam

Pracownik Fizyczny w Firmie Produkcyjnej

Firma Mati Sp. z o.o.
Lider w branży produkcji paneli akustycznych

Stanowisko: Pracownik Fizyczny
Miejsce pracy: Lelis, woj. Mazowieckie

Opis stanowiska:

- Wykonywanie prac fizycznych na terenie zakładu produkcyjnego
- Obsługa narzędzi ręcznych
- Załadunek i rozładunek materiałów oraz gotowych produktów
- Utrzymanie porządku na stanowisku pracy i dbanie o czystość w zakładzie.
- Współpraca z zespołem i wykonywanie poleceń przełożonych.

Wymagania:
- Dobra kondycja fizyczna i umiejętność wykonywania prac fizycznych
- Umiejętność pracy w zespole.
- Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Przyjazną atmosferę pracy w kameralnym zespole
- przewidywany system premiowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:
a.zakrzewska@mati-waw.pl

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się razem z nami!

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Lokalizacja:
Telefon :
572XXXXXX pokaż
a.zakrzewska@ pokaż
Wyświetleń :113