kategoria: Praca » Dam

Pracownik fizyczny

Cena :
1 234,00 zł

Irlandzka firma Colm Warren Polyhouses Ltd poszukuje osób na stanowisko Pracownik fizyczny.

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego

Numer referencyjny: 0554

Miejsce pracy: Kilmurry, Trim, Co. Meath, C15 X7VW

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.

Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Obowiązki: praca przy rożnych budowach oraz przy renowacjach, również na wysokościach.

Wymagania:

- dobra znajomość j. angielskiego

- doświadczenie w pracy na tym lub podobnym stanowisku

- zręczność manualna

- sprawność fizyczna

- umiejętność posługiwania się narzędziami ręcznymi

- mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Irlandii

Oferujemy:

- umowę o pracę z zagranicznym pracodawcą

- WYNAGRODZENIE: 1800 euro brutto

- płatne nadgodziny

- pomoc w znalezieniu zakwaterowania

- praca w wymiarze 39-40 godzin w tygodniu

- praca z doświadczonymi pracownikami

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Lokalizacja:
Telefon :
146XXXXXX pokaż
praca.niemcy12@ pokaż
Wyświetleń :115