kategoria: Praca » Dam

PRACOWNIK DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU

MPK Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce zatrudni: Pracownika Działu Utrzymania Ruchu.

Miejsce pracy: Ławy, ul. Przemysłowa 45, 07-411 Rzekuń

Obowiązki:

  • Utrzymanie maszyn w produkcji ciągłej
  • Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn, urządzeń produkcyjnych i pojazdów przemysłowych
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn, pojazdów i urządzeń
  • Montaż i demontaż w urządzeniach technicznych zespołów składających się z napędów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej
  • Obsługa narzędzi/maszyn konwencjonalnych (wiertarki, szlifierki, itp.)

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Wiedza i praktyczne doświadczenie z obszaru mechaniki, elektryki, pneumatyki oraz automatyki
  • Postawa zorientowana na szukanie rozwiązań i ciągłe doskonalenie
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Komunikatywność i nastawienie do pracy zespołowej
  • Znajomość budowy maszyn, urządzeń i pojazdów przemysłowych
  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1kV w zakresie eksploatacji urządzeń
  • Mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) + konkurencyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny system motywacyjny
  • Bezpłatne szkolenia w zakresie wykonywanych obowiązków
  • Ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość awansu i rozwoju w ramach struktury firmy

Osoby chętne prosimy o przesłanie CV na adres: hr@purehome.pl lub sgłoszenie się osobiście do Zakładu,          ul. Przemysłowa 45, Ławy.

KLAUZULA INFORMACYJNA I ZGODY

Zgodnie z artykułem 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016r. (RODO) informujemy, iż:

  • Administratorem danych osobowych zawartych w przekazanych przez Panią/Pana w dokumentach aplikacyjnych jest MPK Sp. z o.o., ul. Kołobrzeska 5, 07-401 Ostrołęka.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
  • Jeżeli chce Pani/Pan, abyśmy zachowali przesłane CV w naszej bazie, proszę umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: "Zgadzam się na przetwarzanie przez MPK Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji".
  • Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom.
  • Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne lecz konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, do ich poprawiania, przenoszenia, żądania ograniczenia przetwarzania lub ich usunięcia oraz wniesienia sprzeciwu.
  • Jeżeli uzna Pani/Pan, że dane osobowe nie są przetwarzane w sposób prawidłowy przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • W każdym czasie może Pani/Pan cofnąć zgodę. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem e-mail: rodo@purehome.pl

hr@ pokaż
Wyświetleń :28