Dodaj ogłoszenie za darmo
kategoria: Praca » Dam

PRACOWNIK DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI - PRACA

PRACOWNIK DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI - PRACA

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Pracownik działu księgowości

Zakres obowiązków:

- weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym;

- dekretowanie i księgowanie dokumentów kosztowych;

- nadzór nad płatnościami przychodzącymi i wychodzącymi;

-wystawianie not korygujących;

- wspomaganie działu finansowego w wykonywaniu bieżących zadań.

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie (preferowane o profilu ekonomicznym),

- bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel),

- znajomość podstaw rachunkowości,

- bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, skrupulatność, systematyczność, terminowość w  

  realizacji zadań.

Oferujemy:

- rozwój zawodowy w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

- szkolenia,

- umowa o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie  CV na adres biuro@hydro-instal.pl z adnotacją:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji, CV i innych nadesłanych dokumentach rekrutacyjnych w celu realizacji niniejszego procesu rekrutacji.

  1. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych, administratorem danych osobowych staje się Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. z siedzibą w Ostrołęce (07-410) przy ul. Bohaterów Westerplatte 111. Podanie danych jest dobrowolne, ale potrzebne do realizacji celów wskazanych w poszczególnych zgodach poniżej.
  2. Podane dane mogą być udostępnianie innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji.
  3. Przetwarzanie danych odbywa się na podstawie wyrażonej zgody do czasu jej wycofania lub, w przypadku wyrażenia zgodny jedynie na udział w konkretnym procesie rekrutacji, do jego zakończenia.
  4. Przetwarzanie danych może odbywać się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora w celu ustalenia, dochodzenia lub ochrony roszczeń do czasu ich ustawowego wygaśnięcia.
  5. Zgoda na przetwarzanie danych może zostać cofnięta w dowolnym czasie, nie wpływa to jednak na przetwarzanie, które miało miejsce do jej wycofania.
  6. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia oraz ograniczenia przetwarzania przez administratora, a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez administratora oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  7. Kontakt z powołanym przez administratora Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail: kontakt@hydro-instal.pl
Dane kontaktowe :
Telefon :
029-XXX-XX-XX pokaż
E-mail :
biuro@ pokaż
WWW :www.hydro-instal.pl
Informacje dodatkowe :
Data dodania :13:07, 20-04-2021
Data wygaśnięcia :13:07, 20-05-2021
Wyświetleń :218