Pracownik ds. sterowania produkcją - FABRYKI MEBLI FORTE S.A.

Pracownik ds. sterowania produkcją - FABRYKI MEBLI FORTE S.A.

Fabryki Mebli Forte S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko Pracownik ds. sterowania produkcją

Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka

Twoje zadania:

Tworzenie i nadzorowanie realizacji planów produkcyjnych
Kontrola dostępności surowców i półproduktów do zleceń produkcyjnych
Bieżące nadzorowaniem realizacji planów produkcyjnych i ich aktualizacją w celu zapewnienia ciągłości produkcji
Monitorowanie obłożenia maszyn i zapewnienie optymalnego wykorzystania zasobów produkcyjnych
Nadzorowanie realizacji planów produkcyjnych i ich aktualizacja w celu zapewnienia ciągłości produkcji
Bilansowanie obciążenia maszyn i zapewnienie optymalnego wykorzystania zasobów produkcyjnych
Sporządzanie niezbędnych raportów i analiz

Twój profil:

Doświadczenie w pracy w obszarze produkcji/technologii produkcji – 6 miesięcy
Znajomość rysunku technicznego
Znajomość MS Excel w stopniu średniozaawansowanym
Umiejętność analitycznego myślenia
Umiejętność pracy w zespole i umiejętnością dobrej organizacji czasu pracy
Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym i czterobrygadowym

CO OFERUJEMY W RAMACH WSPÓŁPRACY?

Umowę o pracę w systemie trzyzmianowym i czterobrygadowym

Dofinansowanie do firmowego, dwujęzycznego przedszkola z oddziałem żłobkowym

Dofinansowanie świąteczne - 2 razy w roku

Pakiet medyczny Medicover

Dofinansowanie do wypoczynku - wczasy pod gruszą

Dofinansowanie do kolonii dla dzieci pracowników

Możliwość nauki jęz. angielskiego i niemieckiego poprzez platformę online

Możliwość zmiany stanowiska pracy wewnątrz organizacji – rekrutacje wewnętrzne

Atrakcyjne zniżki na zakup mebli

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=5613fc3f92e642d18b8043565251d112

lub

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mailowy rekrutacja@forte.com.pl

Nr tel 691 350 081

Telefon :
691XXXXXX pokaż
rekrutacja@ pokaż
Wyświetleń :59