pracownik ds. sterowania produkcją - FABRYKI MEBLI FORTE S.A.

Fabryki Mebli Forte S.A. poszukują kandydatów na stanowisko pracownik ds. sterowania produkcją

Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka

TWOJE ZADANIA:

• Tworzenie i nadzorowanie realizacji planów produkcyjnych

• Kontrola dostępności surowców i półproduktów do zleceń produkcyjnych

• Bieżące nadzorowaniem realizacji planów produkcyjnych i ich aktualizacją w celu zapewnienia ciągłości

produkcji

• Monitorowanie obłożenia maszyn i zapewnienie optymalnego wykorzystania zasobów produkcyjnych

• Nadzorowanie realizacji planów produkcyjnych i ich aktualizacja w celu zapewnienia ciągłości produkcji

• Bilansowanie obciążenia maszyn i zapewnienie optymalnego wykorzystania zasobów produkcyjnych

  • Sporządzanie niezbędnych raportów i analiz

TWÓJ PROFIL:

• Doświadczenie w pracy w obszarze produkcji/technologii produkcji – 6 miesięcy

• Znajomość rysunku technicznego

• Znajomość MS Excel w stopniu średniozaawansowanym

• Umiejętność analitycznego myślenia

• Umiejętność pracy w zespole i umiejętnością dobrej organizacji czasu pracy

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym i czterobrygadowym

WSPÓŁPRACY?

  • Umowę o pracę w systemie trzyzmianowym i czterobrygadowym
  • Dofinansowanie do firmowego, dwujęzycznego przedszkola z oddziałem żłobkowym
  • Dofinansowanie świąteczne - 2 razy w roku
  • Pakiet medyczny Medicover
  • Dofinansowanie do wypoczynku - wczasy pod gruszą
  • Dofinansowanie do kolonii dla dzieci pracowników
  • Możliwość nauki jęz. angielskiego i niemieckiego poprzez platformę online
  • Możliwość zmiany stanowiska pracy wewnątrz organizacji – rekrutacje wewnętrzne
  • Atrakcyjne zniżki na zakup mebli

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mailowy: rekrutacja@forte.com.pl

Nr tel 691 350 081

Telefon :
691 XXX XXX pokaż
rekrutacja@ pokaż
Wyświetleń :55