kategoria: Praca » Dam

PRACOWNIK do OBSŁUGI KOTŁÓW - także do przyuczenia !

PEPEES S.A. grupa kapitałowa o niekwestionowanej pozycji na rynku w zakresie produkcji skrobi i jej pochodnych,

poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK DO OBSŁUGI KOTŁÓW (parowych, miałowych, gazowych)

Miejsce pracy: Łomża

TWOJE ZADANIA:

- obsługa i prowadzenie ruchu kotłów parowych, miałowych i gazowych

OCZEKUJEMY:

Jeśli chcesz się przyuczyć na stanowisko:
- wykształcenia technicznego o profilu elektrycznym, mechanicznym lub pokrewnym
- możliwość przyuczenia i uzyskania kwalifikacji wymaganych na stanowisku

LUB

jeśli posiadasz:
- doświadczenia zawodowego min 2 lata przy obsłudze kotłów
- świadectwa kwalifikacji E gr. 2

W ZAMIAN OFERUJEMY:

- dobre warunki pracy i płacy+ motywacyjny system premiowania
- Pracowniczy Program Emerytalny - w całości finansowany ze środków Pracodawcy
- szkolenia przygotowujące do realizacji zadań
- atrakcyjny pakiet socjalny:

*premię i paczki świąteczne,
*benefity sportowo-kulturalne - dofinansowanie do karnetów na siłownię, biletów do kina itp.
*dofinansowanie do wypoczynku,
*ubezpieczenia grupowe na życie,
*kasa zapomogowo-pożyczkowa,

DOŁĄCZ DO NAS !

Prosimy o dołączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli o
następującej treści:

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych przez firmę Przedsiębiorstwo Przemysłu
spożywczego „PEPEES” S.A., zawartych w przekazanej ofercie
pracy w celach związanych z obecnym jak i przyszłym
procesem rekrutacyjnym.

Lokalizacja:
Telefon :
691 XXX XXX pokaż
hr@ pokaż
WWW :www.pepees.pl
Wyświetleń :96