kategoria: Praca » Dam

Pracownik Biurowy Do Zespołu Projektowego

Firma Elektro-Energetyka zaprasza do rekrutacji na nowe stanowisko:

Miejsce pracy: Ostrołęka

Zakres obowiązków:

  • Kompletowanie dokumentów w celu wydania pozwoleń na budowę, zgłoszeń lub decyzji;
  • Współpraca z projektantami;
  • Dbanie o jakość i terminowość wykonywanych projektów;
  • Nadzorowanie kontaktu z urzędami i uzupełnianie braków;

Wymagania:

  • Doświadczenia przy sporządzaniu wniosków;
  • Umiejętność obsługi programów komputerowych MS Office i podstawowa AutoCAD;
  • Komunikatywność  oraz umiejętność pracy w zespole;
  • Prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Pracę z doświadczonym zespołem

CV proszę wysyłać na adres e-mail: biuro@elektro-energetyka.com z dopiskiem:
Pracownik biurowy do Zespołu Projektowego Ostrołęka

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Telefon :
296XXXXXX pokaż
biuro@ pokaż
WWW :www.elektro-energetyka.com
Wyświetleń :401