kategoria: Praca » Dam

Praca w lodziarni Betito

Poszukujemy pozytywnych i pracowitych ludzi do pracy w naszej lodziarni.

Oferujemy:
- pracę w młodym zespole i miłej atmosferze
- elastyczne godziny pracy - grafik do ustalenia
- pracę zmianową - dwie osoby na lodziarnię
- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowę zlecenie
- szkolenie przygotowujące do samodzielnej pracy

Oczekujemy:
- uśmiechu i pozytywnego nastawienia w kontaktach z klientami
- uczciwości, odpowiedzialności i i zaangażowania w pracę
- dyspozycyjności

Zakres obowiązków:
- miła obsługa klienta
- aktywna sprzedaż oraz przygotowywanie lodów
- dbanie o czystość, wizerunek i estetykę naszej lodziarni

Wymagana jest aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (możliwość wyrobienia)
CV z aktualnym zdjęciem prosimy przesyłać na adres e-mail lodybetito@hotmail.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Do zobaczenia
Lokalizacja:
Telefon :
570XXXXXX pokaż
lodybetito@ pokaż
Wyświetleń :101