kategoria: Praca » Dam

Praca w Cukierni Romanowski- Goworowo

Szukamy osób do zakładu produkcyjnego z pasją do pieczenia i dekorowania, które u nas będą miały możliwość je zrealizować.

Oferujemy
pracę w młodym zespole
dużą pracownię cukierniczą do dyspozycji
stałe zatrudnienie w oparciu umowę o pracę, umowę zlecenie lub kontrakt (według preferencji) na pełen etat
możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
pracę w profesjonalnym zespole

Twój zakres obowiązków
produkcja półproduktów cukierniczych zgodnie z recepturą
dekorowanie wyrobów
obsługa urządzeń elektrycznych
przestrzeganie standardów firmy
dbałość o czystość na stanowisku pracy

Nasze wymagania
aktualne badania sanitarno - epidemiologicznych
poczucie estetyki
zaangażowanie
chęci do pracy i nauki

Forma kontaktu:
telefonicznie pod nr 570 907 307 lub 517 341 517
e-mail : proszę wysłać na adres: praca@cukierniaromanowski.pl do dnia 13 lipca 2024 r. z tytułem wiadomości PRACA CUKIERNIA.
Można też złożyć osobiście w siedzibie Firmy lub punktach sprzedaży.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Cukiernia-Piekarnia
Jacek Romanowski sp.k.
www.cukierniaromanowski.pl

Lokalizacja:
Telefon :
570XXXXXX pokaż
praca@ pokaż
WWW :www.cukierniaromanowski.pl
Wyświetleń :351