kategoria: Praca » Dam

Praca na Produkcji - od zaraz!

Lokalizacja: Ostrołęka

Zadania:

  • Układanie kartonów na palety
  • Zabezpieczenie produktów do transportu

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w trybie 3 zmianowym 6-14 , 14-22, 22-6
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Punktualność

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie 23,50zł brutto/h a w porze nocnej 24,50 zł brutto/h
  • Szkolenie BHP
  • Szkolenie wprowadzające
  • Odzież roboczą
  • Wsparcie koordynatora

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana wyślij swoje CV na adres: justyna.bogumil@gigroup.com

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

justyna.bogumil pokaż
Wyświetleń :579