Dodaj ogłoszenie za darmo
kategoria: Usługi » Inne

Pożyczka dla osób mających problemy z komornikiem

Pożyczka dla osób mających problemy z komornikiem

Wpadłeś w spiralę długów? Masz zajęcia komornicze? Potrzebujesz bezpiecznego, zgodnego z prawem wyjścia z bardzo ciężkiej sytuacji finansowej? Zajrzyj na Getmoney! Pomogliśmy już setkom osób zadłużonym, pomożemy i Tobie.

Oferta dla każdego, kto:

  • ma problemy z komornikiem
  • nie ma żadnej zdolności w BIK nawet na pożyczki pozabankowe
  • wpadł w spiralę długów
  • potrzebuje bezpiecznego, zgodnego z prawem wyjścia z bardzo ciężkiej sytuacji finansowej.

Upadłość konsumencka to rozwiązanie dla osób znajdujących się w spirali długów. Ogłoszenie upadłości konsumenckiej pozwoli na: całkowite oddłużenie (umorzeniu nie podlegają zobowiązania alimentacyjne, grzywny, świadczenia zasądzone w sprawach karnych), uwolnienie emerytury, renty czy wynagrodzenia spod zajęcia komorniczego (w niektórych przypadkach), możliwość zawarcia układu z wierzycielami, zawieszenie postępowań egzekucyjnych już od dnia ogłoszenia upadłości (umorzenie po uprawomocnieniu się postępowania o ogłoszenie upadłości), uzyskanie środków na zamieszkanie przez nawet 2 lata przy sprzedaży nieruchomości.

Oferta dla osób z zajęciem komorniczym - kliknij https://www.get-money.pl/aktualności/banki/pożyczki-pozabankowe-dla-osób-z-zajęciem-komorniczym i zobacz ofertę: Pomoc w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej. Skorzystaj i wyjdź na prostą.

Dane kontaktowe :
Telefon :
www.get-money pokaż
E-mail :
pozyczki@ pokaż
WWW :https://www.get-money.pl/
Informacje dodatkowe :
Data dodania :15:26, 11-05-2020
Data wygaśnięcia :06:46, 07-07-2021
Wyświetleń :492
Pożyczka dla osób mających problemy z komornikiem Pożyczka dla osób mających problemy z komornikiem