Poszukujemy kandydatów na stanowisko: BARMAŃSKIE / KELNERSKIE

ŁUBUDU Bowling & Good Time to jedyna w Ostrołęce i okolicy prestiżowa kręgielnia wraz z zapleczem barowo-gastronomicznym, która pracownikom stwarza przyjazne miejsce pracy, gdzie mogą się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: BARMAŃSKIE/KELNERSKIE

Jeśli szukasz stałego zatrudnienia to ta oferta jest specjalnie dla Ciebie.

Szukamy osób dyspozycyjnych, które chciałyby podjąć się współpracy na minimum rok!

Oferta pracy jest również dla osób nie posiadających doświadczenia... - wszystkiego Cię nauczymy.

Osobom niedyspozycyjnym lub szukających pracy tylko na chwilę z góry dziękujemy!

Zakres obowiązków:

  • sprawna, szybka i miła obsługa klientów kręgielni, z zachowaniem najwyższej kultury osobistej;
  • dbałość o asortyment lokalu, sporządzanie zamówień, uzupełnianie zapasów i trzymanie pieczy nad dobrym stanem wyposażenia;
  • przygotowywanie drinków, koktajli i innych pozycji z menu zamówionych przez klientów;
  • dbałość o porządek, czystość i ład w lokalu;

Wymagania:

  • miłe widziane doświadczenie w branży barmańskiej i kelnerskiej (jeśli takiego nie posiadasz to wszystkiego Cię nauczymy);
  • wysoka kultura osobista oraz kreatywność i otwartość na zmiany;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • gotowość do podjęcia pracy wieczorami i w weekendy;
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę;
  • samodzielnośc oraz bardzo dobra organizacja pracy;
  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna;

Oferujemy:

  • pracę w młodym, doświadczonym, dynamicznym i dobrze zorgnizowanym zespole tworzącym przyjazną atmosferę i warunki pracy;
  • stabilne zatrudnienie (stała praca w pełnym wymiarze godzin na dowolny rodzaj umowy);
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas;
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje;
  • elastyczne godziny pracy;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: dagmara@lubudu.pl

Prosimy o dopisanie w CV następnującej klauzuli:

'' Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j.: Dz. U. z 2016r. poz. 922)''.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja:
Telefon :
798XXXXXX pokaż
dagmara@ pokaż
Wyświetleń :326