kategoria: Praca » Dam

Pomocnik produkcji - Fabryki Mebli Forte S.A.

Fabryki Mebli Forte S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko

Pomocnik produkcji

Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka

Twoje zadania:

Proste, powtarzalne prace przy linii produkcyjnej

Przygotowanie komponentów do produkcji mebli

Odbiór produkowanych detali z maszyny

Pakowanie elementów mebli do paczek

Twój profil:

Gotowość do pracy w systemie zmianowym trzyzmianowym (pn-pt)

Zaangażowanie w wykonywane zadania, chęć do nauki

Mile widziane doświadczenie w obszarze produkcyjnym

Co oferujemy w ramach współpracy?

Umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie

Pracę w systemie 3 zmianowym (pn-pt)

Szkolenie wprowadzające do pracy

Odzież ochronną i środki ochrony osobistej

Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku

Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników

Zniżki na zakup mebli

Niskooprocentowane pożyczki i zapomogi socjalne

Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover

Możliwość nauki jęz. angielskiego i niemieckiego poprzez platformę online

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=5f68bd5530fe4ac59efac0398a86c337

Telefon :
29 XX XX XXX pokaż
rekrutacja@ pokaż
Wyświetleń :122