kategoria: Praca » Dam

Pomocnik montera sieci wodociągowych i kanalizacyjnych

Zajmujemy się usługami w zakresie projektowania, wykonawstwa sieci i instalacji sanitarnych, kanalizacyjnych, gazowych i wodociągowych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowiska:

1) Brukarz / pomocnik brukarza

Zakres obowiązków: - układanie nowej nawierzchni: kostka brukowa, płyty chodnikowe lub inne materiały budowlane, - rozbieranie istniejących nawierzchni, - odtwarzanie nawierzchni po pracach ziemnych, - obsługa maszyn brukarskich, - porządkowanie miejsca pracy jak i wcześniejsze jego zabezpieczenie.

2) Mechanik samochodów osobowych i ciężarowych

Zakres obowiązków: - naprawa, serwisowanie i konserwacja samochodów osobowych oraz ciężarowych, - wykrywa usterek, wymiana i naprawa uszkodzone części, - wykonywanie przeglądów technicznych pojazdów.

3) Pomocnik montera instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych

Zakres obowiązków: - prace monterskie związane z budową przyłączy oraz sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, - czynności związane z wykopami pod instalacje wodociągowe i kanalizacyjne, - zabezpieczanie i porządkowanie miejsca pracy.

Wymagania: - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 1rok, - prawo jazdy kat. B, - umiejętność pracy w zespole, - znajomości narzędzi i maszyn stosowanych do montażu sieci wodno-kanalizacyjnych. Oferujemy: - umowę o pracę, - niezbędne szkolenia, - pracę w doświadczonym i zgranym zespole, - atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@mserwis24.pl.

Telefon :
881XXXXXX pokaż
rekrutacja@ pokaż
Wyświetleń :136