kategoria: Praca » Dam

Personel ds. czystości pomieszczeń biurowych

Dla naszego Klienta, poszukujemy pracownika na stanowisko:

(Miejsce pracy: Ostrołęka)

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie bieżących prac w celu utrzymania porządku i czystości w pomieszczeniach biurowych
  • Uzupełnianie zapotrzebowania w artykuły biurowe oraz środki czystości
  • Wykonywanie bieżących prac zleconych przez kierownika

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracach na podobnym stanowisku
  • Mile widziana umiejętność obsługi programu Exel
  • Gotowość do pracy w wymiarze około 20h w tygodniu
  • Praca odpowiednia dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Przyjazna atmosfera
  • Elastyczny grafik pracy

Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: rekrutacje@hrwise.pl wraz z poniższymi klauzulami o ochronie danych osobowych.:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez HR Wise Sp. z o.o., ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, w celu wpisania ich do prowadzonej przez HR Wise Sp. z o.o. bazy danych Kandydatów na pracowników, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.

  • Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV i liście motywacyjnym na rzecz potencjalnych Pracodawców w celu przeprowadzenia rekrutacji z moim udziałem, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez HR Wise Sp. z o.o., ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, w celu przeprowadzenia innych rekrutacji z moim udziałem w przyszłości, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.

Lokalizacja:
rekrutacje@ pokaż
WWW :www.hrwise.pl
Wyświetleń :111