kategoria: Praca » Dam

Parkieciarz / cykliniarz – Norweska umowa o pracę

Norweska firma specjalizująca się w stolarstwie, wykonywaniu parkietów oraz podłóg zapewnia długoterminowe i stabilne zatrudnienie. Jeżeli i Tobie zależy na stałej pracy, zgłoś swoją aplikację na stanowisko:

Parkieciarz / cykliniarz

Miejsce pracy: Norwegia – Oslo

Wynagrodzenie: 220 koron norweskich brutto/h na okresie próbnym

Inwestycje: realizacja zleceń od osób prywatnych oraz firm w zakresie wykonania i konserwacji podłóg, parkietów

Zadania:

·         Wykonywanie, konserwacja oraz odświeżanie powierzchni drewnianych: parkietów, paneli, schodów oraz blatów kuchennych

·         Cyklinowanie  podłóg

Wymagania:

·         Doświadczenie ww. zawodach

·         Obsługa maszyn do cyklinowania

·         Prawo jazdy kat. B

·         Język angielski/ norweski na poziomie komunikatywnym

Gwarantujemy:

·         Bezpośrednie zatrudnienie w norweskiej firmie na podstawie umowy o pracę zgodnie z norweskim Kodeksem Pracy

·         Zorganizowane zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach w pokojach jednoosobowych

·         Służbowy samochód dla każdego pracownika do dyspozycji na terenie Norwegii

  • Nowoczesny sprzęt i narzędzia, wysokiej klasy odzież roboczą

·         Pomoc w organizacji pierwszego przylotu/przejazdu do Norwegii

·         Zjazdy do uzgodnienia – możliwy system rotacyjny

·         Możliwość pracy w nadgodzinach

·         Pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności

·         Możliwość korzystania z norweskich świadczeń socjalnych

·         Stałe zatrudnienie

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV  lub kontakt telefoniczny 502 267 530

Jeżeli nie odbieram wyślij SMS o treści „Norwegia” – na pewno oddzwonię !

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

KRAZ 13 471

Telefon :
502 XXX XXX pokaż
os@ pokaż
Wyświetleń :29