kategoria: Praca » Dam

OSOBA DO ZAKŁADANIA OGRODÓW

MRK-TECHNIK.pl Marek Koterwas, Renata Koterwas-Żebrowska to firma projektowo-handlowo-wykonawcza zajmująca się automatycznymi systemami nawadniającymi, ogrodnictwem z siedzibą przy ul. ks. A. Pęksy 1, 07-410 Ostrołęka (skrzyżowanie obwodnocy z ul. Kołobrzeską).
W związku z nieustannym rozwojem poszukujemy pracowników.
Prężnie działamy dzięki młodemu i energicznemu zespołowi. Jeśli zależy Ci na dobrej atmosferze w pracy i chcesz uczestniczyć w rozwoju naszej firmy, to dołącz do naszego zespołu jako OSOBA DO ZAKŁADANIA OGRODÓW.
Zakres obowiązków:
- montaż instalacji automatycznych systemów nawadniających,
- prace brukarskie,
- wykonywanie nasadzeń,
- pielęgnacja ogrodów.
Wymagania:
- chęci do pracy,
- dyspozycujność,
- sumienność i dokładność.
Mile widziane:
- podstawowa wiedza hydrauliczna.
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania;
- praca w miłej atmosferze.
Osoby zainteresowane, spełniające wymienione kryteria prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres: sklep@mrk-technik.pl lub kontakt telefoniczny.
Lokalizacja:
Telefon :
883XXXXXX pokaż
sklep@ pokaż
Wyświetleń :99