kategoria: Praca » Dam

OPWiK Sp. z o.o. poszukuje pracowników

Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

poszukuje osoby na stanowisko:

ELEKTRYK-ELEKTROMONTER

GŁÓWNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • eksploatacja, konserwacja, prace remontowe maszyn i urządzeń;
  • wykonywanie prac związanych z utrzymaniem ruchu maszyn i urządzeń;
  • wykonywanie prac elektromonterskich w obiektach (przepompownie, rozdzielnie, szafy sterownicze);
  • dbanie o właściwy stan techniczny maszyn i urządzeń w obiektach Oczyszczalni Ścieków;
  • obsługa istniejących układów zasilania i sterowania obiektów i urządzeń;
  • diagnostyka awarii w obszarze zasilania i sterowania obiektów oraz zabezpieczanie miejsca awarii;
  • obsługa maszyn i urządzeń zgodnie z posiadanymi uprawnieniami wynikającymi z przepisów szczególnych;
  • prowadzenie napraw i działań prewencyjnych;
  • wykonywanie bieżących przeglądów i prac instalacyjnych;
  • udział we wdrażaniu nowych rozwiązań w obiektach Zakładów będących w obszarze działalności Przedsiębiorstwa.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • wykształcenie wyższe lub średnie, preferowany kierunek: elektrotechnika, energetyka, automatyka lub pokrewne;
  • świadectwo kwalifikacyjne gr I na stanowisku eksploatacji do 1 kV w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu, świadectwo kwalifikacji gr I na stanowisku eksploatacji powyżej 1 kV;
  • świadectwo kwalifikacji: zespoły prądotwórcze powyżej 50 kW.
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych;
  • umiejętność czytania rysunków technicznych;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • prawo jazdy kat. „B”;
  • dyspozycyjność;
  • mile widziane dodatkowe umiejętności min. obsługa urządzeń elektrycznych w wykonaniu przeciwwybuchowym.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę oraz atrakcyjne warunki wynagrodzenia (zależne od posiadanej wiedzy i doświadczenia),
  • pracę w stabilnym przedsiębiorstwie,
  • współpracę z profesjonalnym zespołem ludzi,
  • szkolenia specjalistyczne

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
  • CV i list motywacyjny,
  • kopia dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie i kwalifikacje,
  • podpisana klauzula informacyjna w o ochronie danych osobowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w formie elektronicznej na adres e-mail  kadry@opwik.pl w terminie do dnia 14.06.2024r. do godziny 12:00.

Z wybranymi kandydatami zostaną przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne. O terminie rozmowy kandydatów poinformujemy telefonicznie.

Zastrzegamy sobie prawo unieważnienia rekrutacji na każdym etapie bez podania przyczyny.

Złożone przez kandydatów dane osobowe będą przetwarzane przez OPWiK Sp. z o.o. w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko: ELEKTRYK-ELEKTROMONTER.

Wzięcie udziału w rekrutacji wymaga uprzedniego zapoznania z poniższą KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ W ZAKRESIE OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH dla kandydata o pracę.

W przypadku podania danych osobowych innych niż wymagane w powyższym ogłoszeniu o pracę na stanowisko ELEKTRYK-ELEKTROMONTER, należy do składanej dokumentacji dołączyć zgodę na przetwarzanie tych danych.

kadry@ pokaż
Wyświetleń :288