kategoria: Praca » Dam

Optyk - Doradca Klienta

Sieć Salonów Super Optyk jest rodzinna firmą, która dba o Twój wzrok od 2001 r. Nasza sieć salonów to zespół profesjonalistów , którzy do swojej pracy podchodzą z pasją i pełnym zaangażowaniem. Wśród nas są optycy i lekarze okuliści oraz wyspecjalizowana kadra pracowników.

Poszukujemy kandydata na stanowisko Optyk/ Doradca Klienta.

Bardzo miło nam będzie jeśli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku. Jeśli nie masz, a lubisz się uczyć , rozwijać, nie boisz się wyzwań i kochasz ludzi, zapraszamy.

Opis stanowiska:
- Nawiązywanie relacji z nowymi Klientami;
- Rozpoznawanie ich potrzeb i dostosowanie do nich usług;
- Dobór i sprzedaż soczewek korekcyjnych i opraw okularowych;
- Obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy;
- Realizacja planów sprzedażowych;
- Prowadzenie dokumentacji związanej ze sprzedażą;
- Dbałość o asortyment i salon;
- Zaangażowanie;

WYMAGANIA:
-Wysoka kultura osobista;
- Komunikatywność;
- Znajomość branży i doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem;
- Aktywny udział w szkoleniach organizowanych przez pracodawcę;
- Umiejętność pracy w zespole;
- Dyspozycyjność

Oferujemy:
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
- Umowę o pracę;
- Atrakcyjny system premiowy;
- Szkolenia w dziedzinach sprzedaży i optyki; podnoszenie kwalifikacji zawodowych;
- Wsparcie przyjaznego i otwartego zespołu

Czekamy na Twoje CV w tytule maila prosimy o podanie miasta do którego aplikujesz.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja:
ostroleka8@ pokaż
Wyświetleń :146