kategoria: Praca » Dam

Opiekun osób starszych

Promedica24, lider w świadczeniu usług opiekuńczych w Austrii , poszukuje doświadczonego Opiekuna Osób Starszych do pracy w wiedniu .

Opis stanowiska:

- Zapewnianie opieki i wsparcia osobom starszym w ich domach
- Pomaganie w codziennych czynnościach, takich jak mycie, ubieranie i przygotowywanie posiłków
- Towarzyszenie osobom starszym podczas spacerów, zakupów i zajęć
- Monitorowanie stanu zdrowia i samopoczucia podopiecznych
- Raportowanie o wszelkich zmianach lub obawach dotyczących podopiecznych

Wymagania:

- Co najmniej 2 lata doświadczenia w opiece nad osobami starszymi
- Empatia, cierpliwość i dobre umiejętności komunikacyjne
- Znajomość języka niemieckiego
- Możliwość pracy w elastycznych godzinach, w tym w weekendy i w nocy

Oferujemy:

- Wynagrodzenie od 10000 do 15000 zł miesięcznie (brutto)
- Stałą pracę na podstawie umowy zlecenia
- Elastyczne godziny pracy
- Pracę zmianową
- Pracę w weekendy
- Pracę w nocy
- Przyjazne i wspierające środowisko pracy

Lokalizacja:
Telefon :
789 XXX XXX pokaż
j.kot@ pokaż
Wyświetleń :87