kategoria: Praca » Dam

Opiekun medyczny w Domu Opieki

Opiekun medyczny w Domu Opieki, wynagrodzenie 250 zł / zmianę

Miejsce pracy: DPS Dom z Sercem w Komorowie pow. Ostrów Mazowiecka

www.dpswkomorowie.pl

Damy pracę osobom „z sercem” i empatią, chcącym nieść pomoc osobom starszym w ich codziennych czynnościach życiowych.

Zapewniamy naszym Pracownikom:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze składkami jak przy umowie o pracę i płatnymi urlopami,
  • lub umowę o pracę na część etatu,
  • dostosowanie grafiku pracy do indywidualnych potrzeb Pracownika,
  • czytelny podział obowiązków,
  • dobrze wyposażone, przyjazne i nowoczesne miejsce pracy,
  • atrakcyjne zaplecze socjalne,
  • posiłki, kawa, herbata w godzinach pracy.

Oferujemy:

  • możliwość pracy wśród młodego zespołu,
  • w uznanej firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • elastyczny system zatrudnienia z terminową i pełną wypłatą,
  • pracę w komfortowych warunkach z możliwością stałego podnoszenia kwalifikacji.

Zakres obowiązków Opiekuna Medycznego:

  • współpraca w zakresie planowania i realizowania planu opieki nad Mieszkańcami Domu z Sercem,
  • rozpoznanie potrzeb opiekuńczych osób chorych i niesamodzielnych,
  • pomoc podczas wykonywania zabiegów pielęgniarskich,
  • udzielanie wsparcia emocjonalnego osobie chorej i niesamodzielnej oraz jej rodzinie.

Pracujemy w systemie zmianowym od godz. 6:00, również w weekendy.

Wymagania:

·         1 rok doświadczenia w zakresie opiekuna osób starszych lub opiekuna medycznego,

·         wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem,

·         wysoka kultura osobista i odpowiedzialność za swoją pracę,

  • łatwość i chęć nawiązywania relacji z ludźmi,

·         dla osób z zagranicy - koniecznie płynna znajomość języka polskiego

Wynagrodzenie:

Od 3800zł netto po okresie próbnym, przy 15 dyżurach z premią za brak absencji.

Lokalizacja:
Telefon :
604XXXXXX pokaż
biuro@ pokaż
WWW : www.dpswkomorowie.pl
Wyświetleń :90