kategoria: Praca » Dam

OPERATORA MASZYN-przewijarek, krajarek papieru.

CELLPAK z siedzibą w Dobrołece, poszukuje pracownika!!
Firma o międzynarodowej renomie w branży papierniczej zatrudni osobę na stanowisko:
Operator maszyn

Opis stanowiska:
• obsługa maszynami typu przewijarki, krajarki papieru, drukarka FLEXO.
• monitorowanie procesu produkcyjnego,
• stała współpraca z działem sprzedaży i kierownictwem.

Oferujemy:
• zapewniamy szkolenie z obsługi maszyn
• gwarantujemy pomoc i wsparcie przy obsłudze maszyn
• niezbędne narzędzia pracy,
• stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,
• perspektywa długoletniej stabilnej pracy,

Doświadczenie w branży papierniczej będzie dodatkowym atutem.

Spełniających wymagania kandydatów prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych,

Telefon :
29 XXXXXXX;  pokaż
praca@ pokaż
Wyświetleń :69