kategoria: Praca » Dam

Operator Wózka Widłowego - Ostrołęka

Firma Xella Polska do jednego ze swoich zakładów produkcyjnych poszukuje osoby na stanowisko:

Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Ostrołęka, woj. mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Obsługa placu magazynowego, załadunek, rozładunek, pakowanie, obsługa wózka widłowego.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe techniczne,

  • Doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku,

  • Aktualne uprawnienia do obsługi wózków widłowych,

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym pon-pt

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie produkcyjnej, z branży budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie zasadnicze, premia produkcyjna miesięczna, premia kwartalna leanowa

  • Benefity pracownicze, m.in.: ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna, kasa zapomogowo-pożyczkowa

O firmie:

  • Xella Polska jest liderem energooszczędnych rozwiązań w budownictwie. Producent wysokiej klasy produktów z betonu komórkowego Ytong (najstarszej marki betonu komórkowego na świecie), wyrobów wapienno-piaskowych Silka i mineralnych płyt izolacyjnych Multipor. Dostawca innowacyjnych materiałów budowlanych i usług, w tym prekursorskich na polskim rynku systemów do szybkiej budowy. Wspiera digitalizację w budownictwie, w tym projektowanie w technologii BIM. Obecnie Xella prowadzi produkcję w 11 nowoczesnych zakładach w Polsce, w których z sukcesem wdrożono lean manufacturing. Produkty Ytong, Silka i Multipor sprzedawane są w ok. 1000 punktów dystrybucyjnych w całym kraju oraz eksportuje się je na kraje ościenne (Litwę, Łotwę, Estonię, Ukrainę i Szwecję). W 2020 roku marka Ytong obchodziła 25-lecie obecności w Polsce.

Lokalizacja:
hrmiekki@ pokaż
WWW :www.xella.pl
Wyświetleń :91