kategoria: Praca » Dam

Operator Wiertnicy Casa Grande – Francja – 190-210SEK/h

Firma będąca w krajowej czołówce branży solarnej, od lat z dumą tworząca i realizująca innowacyjne projekty w obszarze wykorzystywanie i upowszechniania źródeł energii czerpiących swoją moc ze słońca, poszukuje Pracownika na stanowisko:

Operator Wiertnicy

Obowiązki:

  • wykonywanie prac przygotowawczych do procesu wiercenia (maszyny- Casa Grande C4, Comacchio 12F),
  • Dostosowanie osprzętu wiertnicy do prowadzonych prac,
  • Wykonywanie odwiertów w zróżnicowanym gruncie na głębokościach 1-3m,
  • Monitorowanie prawidłowego ustawienia wiertni,
  • Obsługa, nadzór i utrzymanie urządzeń wiertniczych w należytym stanie,
  • Pomoc i organizacja w przygotowaniu terenu budowy oraz jego uporządkowanie po zakończonych działaniach wiertniczych,

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży wiertniczej (warunek konieczny),
  • Uprawnienia do pracy na stanowisku Operator Wiertnicy,
  • Mile widziana znajomość modelu Wiertnicy – CASA GRANDE C4,
  • Umiejętność sprawnego ładowania wierteł o różnym zastosowaniu,
  • Gotowość i pełna dyspozycyjność do pracy na terenie Francji,
  • Czynne prawo jazdy kat. B (mile widziane),

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 11euro netto/h w górę (2200-2400 euro netto/ms na okresie próbnym),
  • Umowę zlecenie na okres próbny, później umowę o pracę,
  • Pracę przy projektach na ternie całej Francji w zgranym polskim zespole,
  • Projekty trwające min. 2-3 miesiące, po ich zakończeniu zjazd do Polski na 2 tygodnie urlopu, a po nim powrót do Francji na kolejny projekt,
  • Darmowy dojazd do Francji (busy firmowe wyjeżdżające z Wrocławia) oraz dojazd na  co dzień do pracy,
  • Ciągłość zatrudnienia,
  • Darmowe zakwaterowanie na terenie Francji,
  • Odzież i narzędzia do pracy,
  • Pełne ubezpieczenie,
  • Możliwość zdalnej rekrutacji,
  • Rozwojową współpracę, możliwość podnoszenia kompetencji (kursy, szkolenia na inne maszyny i inne uprawnienia).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub

wyślij SMS o treści „OPERATOR WIERTNICY”- Oddzwonię

tel.  537 504 404 (Diana)”

Wyświetleń :78