Operator maszyn/Produkcja sprężyn- wymagana podstawowa znajomość niemieckiego

Niemiecka firma będąca globalnym partnerem przemysłu motoryzacyjnego i innowacyjnym specjalistą w zakresie lekkich, wytrzymałych komponentów sprężynowych i powiązanych produktów poszukuje pracownika na stanowisko:

Operator maszyn/ Produkcja sprężyn

Miejsce pracy: Weißensee, Turyngia, Niemcy

Wynagrodzenie: 2890 € brutto/mies.

Zadania:

  • Wykonywanie procesów obróbki drutu do produkcji sprężyn – programowanie i rejestrowanie wyników,

  • Samodzielne usuwanie drobnych usterek,

  • Pomoc w naprawach i konserwacji,

  • Kontrola procesu podczas bieżącej pracy zakładu,

  • Dokumentacja danych pomiarowych i procesowych.

Wymagania:

  • Techniczna szkoła zawodowa (ślusarz, hydraulik, elektryk, stolarz, konserwator),
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na produkcji – CNC, obrabiarki, montaż silników, skrzyń biegów, obróbka metali, montaż w branży motoryzacyjnej,

  • Biegłość techniczna,

  • Znajomość pakietu MS Office na poziomie bardzo dobrym (Word, Excel, Power Point),

  • Język niemiecki na poziomie podstawowym.

Gwarantujemy:

  • Niemiecka umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami,

  • Pracę w systemie trzyzmianowym,

  • Bezpłatne zakwaterowanie - pokój jednoosobowy bądź dwuosobowy z oddzielną kuchnią i łazienką,

  • Transport na miejsce pracy lub dodatek 50 EUR za własne dojazdy,

  • Pierwszy dojazd z Polski opłacony przez pracodawcę,

  • Ustawowe dodatki za pracę w nocy, w weekendy i święta w wysokości określonej w układzie zbiorowym pracodawcy.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „OPERATOR-PRODUKCJA” – oddzwonię!

Lokalizacja:
Wyświetleń :21