kategoria: Praca » Dam

OPERATOR MASZYN - FABRYKI MEBLI FORTE S.A.

Operator maszyn - Fabryki Mebli Forte S.A.

Fabryki Mebli Forte S.A. poszukują kandydatów na stanowisko Operator maszyn

Miasto: Ostrów Mazowiecka

Twoje zadania:

Realizacja planu produkcyjnego

Ustawianie i obsługa maszyn na linii produkcyjnej zgodnie z wyznaczonymi parametrami

Ocena jakościowa produkowanych komponentów

Udział w doskonaleniu procesów produkcyjnych

Identyfikowanie i zgłaszanie do przełożonego nieprawidłowości zauważonych podczas produkcji

Twój profil:

1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Uprawnienia UDT- kierowanie wózkiem widłowym

Dobra znajomość rysunku technicznego

Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (pn-pt, po 8h)

Zaangażowanie, odpowiedzialność

Korzyści:

Umowa o pracę i terminowe wynagrodzenie

Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola „Żółty Słonik” dla dzieci pracowników w Ostrowi Mazowieckiej

Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej

Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE

Dofinansowania świąteczne 2 razy w roku

Dofinansowanie do wypoczynku

Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników

Bony noworoczne dla dzieci pracowników

Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych

Płatny program poleceń pracowniczych

Link do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=4ccfe6fdaf824638bc9bd36106ecc990

rekrutacja@ pokaż
WWW :www.forte.com.pl
Wyświetleń :43