kategoria: Praca » Dam

Operator ładowarki i rozdrabniarki

Prospreco Polska sp. z o.o., Zakład Przetwarzania Odpadów w Zawistach Podleśnych k. Małkini Górnej zatrudni:

Operatora maszyny rozdrabniającej i operatorów ładowarek z kat. II, III Liebherr l544 oraz teleskopowa Manitou.

Oczekiwania:

- kwalifikacje niezbędne do obsługi ładowarek,

- umiejętność pracy w zespole,

- brak nałogów.

Zakres obowiązków:

- załadunek i rozładunek odpadów,

- dbanie o należyty stan techniczny urządzeń, przestrzeganie instrukcji ich eksploatacji oraz przepisów BHP.

Oferujemy:

- transport do i z Zakładu,

- umowę o pracę,

- dobre warunki pracy,

- praca stała.

CV proszę przesyłać na mail hr@prosprecopolska.pl z dopiskiem nazwy stanowiska.

Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Prospreco Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ".

Wyświetleń :83