kategoria: Praca » Dam

Operator ładowarki

"Zakład Przetwarzania Odpadów Zawisty"  Sp. z o.o., Zakład Przetwarzania Odpadów w Zawistach Podleśnych k. Małkini Górnej zatrudni

Operatora ładowarek z kat. II, III - Liebherr l544 oraz teleskopowa Manitou.

Oczekiwania:
- kwalifikacje niezbędne do obsługi ładowarek,
- doświadczenie min. 1 rok
- umiejętność pracy w zespole,
- brak nałogów.

Zakres obowiązków:
- załadunek i rozładunek odpadów,
- dbanie o należyty stan techniczny urządzeń, przestrzeganie instrukcji ich eksploatacji oraz przepisów BHP.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- stałą pracę przez cały rok,
- dobre warunki pracy,
- dojazd do miejsca pracy i powrót.

CV proszę przesyłać na mail z dopiskiem nazwy stanowiska. Więcej informacji pod numerem telefonu 575909605 (dzwonić w godz. 8-15)

Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez "Zakład Przetwarzania Odpadów Zawisty"  Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ".

Jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach prosimy o dodanie klauzuli:

''Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "Zakład Przetwarzania Odpadów Zawisty"  Sp. z o.o.  do potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji.''.

zpozawisty@ pokaż
Wyświetleń :20