Dodaj ogłoszenie za darmo
kategoria: Praca » Dam

OPERATOR ŁADOWARKI

OPERATOR ŁADOWARKI

Prospreco Polska sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce, Zakład Przetwarzania Odpadów w Zawistach Podleśnych k. Małkini zatrudni operatorów ładowarek z kat. II, III Liebherr l544 oraz teleskopowa Manitou.

Oczekiwania:
- kwalifikacje niezbędne do obsługi ładowarek,
- umiejętność pracy w zespole,

Zakres obowiązków:
- załadunek i rozładunek odpadów,
- dbanie o należyty stan techniczny urządzeń, przestrzeganie instrukcji ich eksploatacji oraz przepisów BHP.

Oferujemy:
- transport do i z Zakładu,
- umowę o pracę,
- wysokie wynagrodzenie,
- dobre warunki pracy,
- praca stała.

Szczegółowe informacje pod numerem tel. 575 909 605 lub 575 909 606. CV z dopiskiem nazwy stanowiska proszę przesyłać na mail m.duszak@prosprecopolska.pl

Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Prospreco Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ".
Jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach prosimy o dodanie klauzuli:
''Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Prospreco Polska Sp. z o.o. do potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji.''.

Administratorem danych jest Prospreco Polska Sp. z o.o. (adres: ul. Starosty Kosa 4, 07-410 Ostrołęka). Podanie danych jest dobrowolne, są one wykorzystywane w dla celów rekrutacji prowadzonych przez Prospreco Polska Sp. z o.o., na podstawie zgody lub na żądanie Kandydata (art. 6 ust. 1 lit. a oraz lit. f RODO). Dane mogą być przekazywane podmiotom, z pomocą których Prospreco Polska Sp. z o.o. prowadzi rekrutacje. Istnieje możliwość cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Dane przechowywane są do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu. Każdemu przysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych. Pytania dot. dziedziny prywatności w Prospreco Polska Sp. z o.o. prosimy kierować pod adres: rodo@prosprecopolska.pl

Lokalizacja:
Informacje dodatkowe :
Data dodania :13:10, 22-08-2019
Data wygaśnięcia :13:10, 21-09-2019
Wyświetleń :66