Dodaj ogłoszenie za darmo
kategoria: Praca » Dam

OPERATOR FREZARKI CNC -PRACA

OPERATOR FREZARKI CNC -PRACA

    Firma Hydro-Instal Ostrołęka poszukuje osoby na stanowisko:

OPERATOR FREZARKI CNC

Oferujemy:

·         stabilne warunki zatrudnienia.

·         atrakcyjne wynagrodzenie,

·         umowę o pracę.

Wymagania:

 • znajomość rysunku technicznego
 • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr itp.)
 • doświadczenie w pracy na frezarce CNC (mile widziane)
 • znajomość sterowania oparta na G-kodach będzie dodatkowym atutem
 • Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy

Opis zadań:

 • Obsługa frezarki CNC
 • Ustawienie parametrów i nadzorowanie pracy maszyny
 • Dbałość o porządek wokół stanowiska pracy
 • monitorowanie stanu technicznego/dbałość o powierzony sprzęt
 • Wypełnianie dokumentacji związanej z procesem technologicznym
 • kontrola jakości wykonywanych detali
 • dobór systemów mocowania i współudział w tworzeniu procesów technologii
 • drobne prace ślusarskie


Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z adnotacją: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji, CV i innych nadesłanych dokumentach rekrutacyjnych w celu realizacji niniejszego procesu rekrutacji.

na adres biuro@hydro-instal.pl

1. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych, administratorem danych osobowych staje się Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. z siedzibą w Ostrołęce (07-410) przy ul. Bohaterów Westerplatte 111. Podanie danych jest dobrowolne, ale potrzebne do realizacji celów wskazanych w poszczególnych zgodach poniżej.

2. Podane dane mogą być udostępnianie innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji.

3. Przetwarzanie danych odbywa się na podstawie wyrażonej zgody do czasu jej wycofania lub, w przypadku wyrażenia zgodny jedynie na udział w konkretnym procesie rekrutacji, do jego zakończenia.

4. Przetwarzanie danych może odbywać się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora w celu ustalenia, dochodzenia lub ochrony roszczeń do czasu ich ustawowego wygaśnięcia.

5. Zgoda na przetwarzanie danych może zostać cofnięta w dowolnym czasie, nie wpływa to jednak na przetwarzanie, które miało miejsce do jej wycofania.

6. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia oraz ograniczenia przetwarzania przez administratora, a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez administratora oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

7. Kontakt z powołanym przez administratora Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail: kontakt@hydro-instal.pl

Dane kontaktowe :
Telefon :
29-XXX-XX-XX pokaż
E-mail :
biuro@ pokaż
WWW :www.hydro-instal.pl
Informacje dodatkowe :
Data dodania :13:32, 28-11-2023
Data wygaśnięcia :13:32, 12-12-2023
Wyświetleń :676