kategoria: Praca » Dam

Operator brykieciarki/ pelleciarki

Prospreco Polska Sp. z o.o., Zakład Produkcyjny w Zawistach Podleśnych gm. Małkinia Górna zatrudni osobę na stanowisko:

Operator brykieciarki/pelleciarki

Wymagania:
- doświadczenie w obsłudze maszyn do produkcji brykietu/ pelletu,
- dobra wiedza techniczna,
- podstawowa wiedza z zakresu mechaniki.

Zakres obowiązków:
- Nadzór nad produkcją brykietu,
- Obsługa linii do produkcji brykietu/pelletu,
- Kontrola parametrów brykieciarki,
- Wymiana podzespołów eksploatacyjnych w brykieciarce,
- Nadzór nad stopniem zapełnienia w kontenerach.

Oferujemy:
- wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji,
- rozwój zawodowy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
- współpracę z profesjonalnym i sympatycznym zespołem fachowców,
- dojazd do i z zakładu.

CV prosimy przesyłać na adres m.duszak@prosprecopolska.pl z dopiskiem nazwy stanowiska. Więcej informacji pod numerem telefonu 575 909 605 lub 575 909 606.

Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Prospreco Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ".

Wyświetleń :70