kategoria: Praca » Dam

NIEMCY SPRZĄTACZKA

Niemiecki zajazd Brauereigasthof Rothenbach GmbH poszukuje pracownika na stanowisko Sprzątaczka

Prosimy o podanie w tytule wiadomości stanowiska i nr referencyjnego.

Numer referencyjny: 0995

Miejsce pracy: Im Tal 70, D-91347 Aufseß

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: sprzątanie pokoi gościnnych i restauracji.

Wymagania:

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego

- doświadczenie w pracy na tym stanowisku

- umiejętność pracy w zespole

- dokładność w wypełnianiu powierzonych zadań

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

- WYNAGRODZENIE: 1900 € brutto

- przewidziane dodatki do wynagrodzenia (3 €/h za pracę w niedzielę i święta)

- zakwaterowanie i wyżywienie zapewnione przez pracodawcę (koszt: 230 € mies.)

- praca w wymiarze 5 dni w tygodniu

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Telefon :
146XXXXXX pokaż
praca.niemcy12@ pokaż
Wyświetleń :16