kategoria: Praca » Dam

NIEMCY PRACOWNIK ZBIORU WARZYW

Niemiecka firma BEHR Gemüse-Garten GmbH poszukuje do pracy osób na stanowisko Pracownik zbioru warzyw

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego

Numer referencyjny: 0856

Miejsce pracy: Am Hag'n Böken, 19258 Gresse

Data rozpoczęcia pracy: 26.04.2021

Obowiązki: sortowanie i pakowanie warzyw (kobiety), zbieranie warzyw (mężczyźni).

Wymagania:

- sprawność fizyczna

- samodzielność, dokładność

- umiejętność pracy w zespole

- motywacja i gotowość do pracy

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

- WYNAGRODZENIE: 9,60 €/h brutto

- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (koszt: 210€ miesięcznie)

- praca 7 dni w tygodniu

- praca w systemie 2-zmianowym

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Telefon :
146XXXXXX pokaż
praca.niemcy12@ pokaż
Wyświetleń :22