kategoria: Praca » Dam

NIEMCY pracownik piekarni, piekarz

Niemiecka piekarnia Backhaus Siemer poszukuje pracowników na stanowiska: Pracownik piekarni, Piekarz

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego

Numer referencyjny: 1029

Miejsce pracy: Str. der Jugend 1, 38835 Osterwieck

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: rozwożenie i wysyłka wypieków z piekarni; produkcja; pieczenie.

Wymagania:

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego

- doświadczenie w pracy na tym lub podobnym stanowisku
- prawo jazdy kat. B
- sumienność i dokładność

- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

- WYNAGRODZENIE: 9.60 €/h brutto

- zapewnione dodatki do wynagrodzenia (za prace w nocy 25%, za prace w niedziele 50%)

- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

- praca w systemie zmianowym

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Telefon :
146XXXXXX pokaż
praca.niemcy12@ pokaż
Wyświetleń :83